/ Yılsam Döküm Makina ve Kalıp Metal San. Tic. Ltd. Şti.

Yılsam Döküm,

2009 yılında kurulan şirketimiz, dünya standartlarında lamel grafitli dökme demir (PİK DÖKÜM), küresel grafitli dökme demir (SFERO DÖKÜM) ve çeşitli alaşımlı dökme demir parçaları üretmektedir. Otomotiv, beyaz eşya, hidrolik, demiryolu, inşaat, trafo, tarım, makine gibi geniş bir yelpazedeki sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyet göstermektedir.

Yılsam Döküm, en son kalıplama teknolojilerini kullanarak 0,150 kg ile 2000 kg arasında değişen çeşitli döküm parçaları üretmektedir. Şirketimiz, sfero, gri, kompakt grafitli (vermiküler), yüksek silisli ve SiMo ve Ni-Hard alaşımlı parçaların yanı sıra özel üretim ihtiyaçlarına da cevap verebilecek esneklikte üretim yapmaktadır.

Yılsam Döküm, üretiminin önemli bir kısmını Almanya, Fransa, İngiltere, Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi ülkelere ihraç etmektedir. Uluslararası pazardaki güçlü varlığı, şirketimizin kalite standartlarına ve müşteri memnuniyetine verdiği önemi yansıtmaktadır.

Kalite, kapasite ve teslimat performansı Yılsam Döküm’ ün öncelikli hedefleri arasında yer almaktadır. Şirketimiz, ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi ile desteklenen sürekli iyileştirme ve yatırım felsefesi ile üretim süreçlerinde en yüksek standartları sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca, çevresel duyarlılık da şirketimizin operasyonel kararlarında önemli bir rol oynamaktadır. Şirketimiz ISO 14001:2015 çevre yönetim sistemine sahiptir.

Yılsam Döküm, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sadece bir tedarikçi değil, aynı zamanda müşteriye özel çözümler sunan ve ürün geliştirme partneri olarak işbirliği yapan bir yaklaşım benimsemektedir. Şirketimiz, endüstriyel müşterilerinin taleplerini anlayıp karşılamak için sürekli olarak yenilikçi çözümler geliştirmeye odaklanmaktadır.

Vizyonumuz

Demir döküm endüstrisinde lider olmak için sürekli yenilik ve kaliteyi birleştirerek, sürdürülebilir bir şekilde büyümek ve global pazarda öncü olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize yüksek kaliteli demir döküm ürünleri sunarak, ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek ve güvenilir bir iş ortağı olarak sürekli gelişmeyi ve mükemmelliği hedeflemek.
/
About our company

We Provide Professional Industrial Services

Industrial Work

Fusce pretium sem ism the eget mattis. Nam hendrerit elit vel urna fermentum congue

Metal Forming

Fusce pretium sem ism the eget mattis. Nam hendrerit elit vel urna fermentum congue

Mechanical Work

Fusce pretium sem ism the eget mattis. Nam hendrerit elit vel urna fermentum congue

/ OUR EXPERT TEAM

Our Expert Team Member Will Assist

Yılsam Döküm Makina ve Kalıp Metal San. Tic. Ltd. Şti.

Ürünler

İletişim

E-Posta

yilsam@yilsam.com
pazarlama@yilsam.com

Adres

Pelitli Mh. 4432. Sk. No:17
Gebze / Kocaeli / Türkiye